ورود به پنل کاربری

تخفیفات کارمزد

در باشگاه مشتریان شرکت کارگزاری بانک دی به ازای تراکنش هایی که انجام می دهید از تخفیفات آن بهره مند خواهید شد.ورود به پنل کاربری

مدیریت پاداش ها

مشتریان کارگزاری می توانند از بین پاداش های تعریف شده در سیستم ، پاداش یا پاداش های مورد نظرشان را به سبد پاداش ها اضافه نمایند.ورود به پنل کاربری

شبکه اجتماعی پویا

شبکه اجتماعی، محیطی پویا برای بحث و تبادل نظر کاربران بورسی است، آنها براحتی می توانند با سایر اعضای شبکه تبادل نظر و ایده نمایند.ورود به پنل کاربری

گردش امتیازات

در ساویس می توانید امتیازات خود را به سایر اعضای باشگاه منتقل کنید. fhdfdfjdjfdjfdsjfdjfldksjfldksjfdjfdsjfdjfdjfورود به پنل کاربری

پشتیبانی آنلاین

در باشگاه مشتریان با بهره مندی از پشتیبانی آنلاین می توانید سوالات خود را با همکاران ما در میان بگذارید. fhdfdfjdjfdjfdsjfdjfldksjfldksjfdjfdsjfdjfdjfورود به پنل کاربری

قرعه کشی

اجازه شرکت در قرعه کشی در مناسبت های مختلف توسط ادمین سایت به کاربران داده می شود. fhdfdfjdjfdjfdsjfdjfldksjfldksjfdjfdsjfdjfdjfورود به پنل کاربری

قوانین باشگاه

1- عضویت در ساویس، فقط برای مشتریان حقیقی کارگزاری بانک دی امکان‌پذیر است.
2- شرط عضویت مشتریان، ورود به سامانه ساویس و فعال‌سازی آن است.
3- فعالیت‌های ساویس هیچ‌گونه تداخل و مسئولیتی در ارتباط با عملیات اصلی کارگزاری بانک دی ایجاد نمی‌کند .
4- اطلاعاتی که در ساویس ارائه می‌شود، با در نظر گرفتن عوامل گوناگون محاسبه شده و عملکرد و معاملات مشتری، صرفاً از طریق سامانه مخصوص خود، قابل استناد خواهد بود.
5- معاملات و عملکرد مشتریان از ابتدای تیرماه 1398 در سامانه ثبت شده و امتیازات محاسبه شده‌است.
6- نام کاربری و کلمه عبور صرفا از طریق پست الکترونیکی (و یا شماره همراه) ثبت شده در قرارداد رسمی مشتری با کارگزاری بانک دی، در اختیار وی قرار خواهد گرفت و در صورت تغییر این اطلاعات باید از دفاتر پذیرش کارگزاری برای اصلاح اقدام نمود.
7- امتیازهای تعلق گرفته به هر مشتری صرفاً در سامانه باشگاه‌مشتریان دارای اعتبار می‌باشد و خارج از آن فاقد اعتبار قانونی می‌باشد .
8- مهمترین عامل تعیین کننده امتیازات ساویس، میزان کارمزد مشتری است، اما در کنار آن چندین آیتم افزایش دهنده و کاهش دهنده امتیاز از جمله نحوه معاملات (آنلاین / سنتی)، حجم پورتفو، تخلف معاملاتی، مارجین کال شدن، عدم نقص مدارک و ... در امتیاز محاسبه شده، در نظر گرفته می‌شوند. همچنین برای مشتریان قدیمی، امتیاز وفاداری لحاظ می‌گردد. معرفی سایرین، ورود به سایت، فعال‌سازی، سالروز تولد، شرکت در مسابقه و ... نیز سایر آیتم‌های کسب امتیاز هستند.
9- کارگزاری بانک دی، تعهدی بابت افشای فرمول محاسبه امتیازات و نحوه ارزش‌گذاری پاداش‌ها ندارد.
10- فرمول محاسبه امتیازات ثابت نبوده و بنا به صلاحدید کارگزاری، ممکن است تغییر یابد.
11- به روز رسانی امتیازات، حداکثر سه روز کاری پس از معامله می‎‌باشد، اما ملاک تعیین امتیاز معاملاتی مشتری، معاملات هر روز وی است (مثلاً اگر معاملات چند روز مشتری کمتر از کف کسب حداقل امتیاز (27،800،000 ریال معاملات سهام) باشد، هیچ امتیازی دریافت نمی‌کند، هر چند جمع معاملات چند روز وی به این عدد برسد)
12- در صورت اشتباه مشتری در انتخاب پاداش، مسئولیت آن بر عهده وی‌ می‌باشد.
13- در صورتی که برای ارائه پاداش به مشتریان، نیاز به تماس با وی باشد، مسئولیت صحت اطلاعات تماس از جمله تلفن، همراه، پست الکترونیکی و ... با مشتری است.
14- در صورتی که پاداشی نیازمند مشارکت مشتری باشد (مانند دوره های آموزشی)، در صورت عدم حضور مشتری در زمان مقرر، امتیاز مربوط به پاداش از دست خواهد رفت و هیچ مسئولیتی متوجه ساویس نیست.
15- با عنایت به این نکته که عضویت در ساویس رایگان بوده و بدون دریافت حق عضویت در اختیار مشتریان قرار دارد، کارگزاری بانک دی می‌تواند هر زمان و به هر دلیل، بدون نیاز به رضایت مشتری و یا اخطار یا اعلام قبلی، حساب کاربری و دسترسی وی به ساویس را قطع کند و نسبت به مانده امتیاز هیچ تعهدی نخواهد داشت.
16- مشتریان اعتباری که با کارگزاری بانک دی قرارداد اعتباری منعقد نموده‌اند، نمی‌توانند از امتیازات ساویس استفاده نمایند.
17- ملاک کسب امتیاز، کارمزد دریافتی کارگزاری می‌باشد و نه حجم معاملات مشتری (با توجه به این نکته که کارمزد خرید و فروش اوراق مشارکت و اوراق با درآمد ثابت، کمتر از سهام می‌باشد)
ش- مشتری می‌تواند امتیازات خود را به حساب کاربری دیگران واریز کند (و یا امتیازات کدهای مختلف را در یک کد تجمیع کند تا از پاداش‌های بهتری برخوردار شود)
19- چنانچه مشتری مرتکب هر نوع سوء استفاده، هک یا اخلال در ساویس شود، علاوه بر قطع فوری دسترسی، موظف به جبران خسارت خواهد بود و مسئولیت قانونی آن بر عهده وی است.
20- تمام حقوق مادی و معنوی ساویس، از جمله حقوق مربوط به طراحی، اطلاعات، فرمول‌ها و روش‌های محاسباتی، متعلق به شرکت کارگزاری بانک دی است. هر نوع انتقال، اقتباس، الگوبرداری، بازتولید، انتشار، فروش و به طور کلی هر نوع استفاده غیر از آنچه برای مشتری تعریف شده، بجز مواردی که به صورت کتبی از کارگزاری بانک دی، کسب مجوز شده است، ممنوع می‌باشد.
21- حق اعمال تغییر در قوانین و مقررات ساویس برای کارگزاری بانک دی محفوظ می‌باشد و در این صورت، تغییرات از طریق وب سایت باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد .
22- تغییرات مصوب، از تاریخ اعلام به بعد اجرایی بوده و تا قبل از آن تاریخ، رویه‌های قبلی پابرجاست.
23- در صورتی که مشتری سه ماه متوالی به سیستم وارد نگردد، نام کاربری وی موقتاً غیر فعال می‌گردد.
24- کارگزاری بانک دی هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد کیفیت کالاهای ارائه شده توسط تامین کنندگان نخواهد داشت.
25- در پایان سال مالی کارگزاری بانک دی (30 بهمن هر سال) میزان انتقال امتیازات مشتریان به سال بعد، بر اساس عملکرد مشتری و منوط به تصمیم مدیریت کارگزاری می‌باشد و توصیه می‌گردد تا پیش از آن تاریخ، نسبت به استفاده از امتیازات اقدام گردد.
26- عضویت در باشگاه به منزله قبول تمامی قوانین و مقررات باشگاه میباشد.
نحوه کسب امتیاز:
1- معاملات: مهمترین عامل تعیین کننده امتیازات ساویس، میزان کارمزد مشتری است، اما چندین آیتم افزایش دهنده و کاهش دهنده امتیاز از جمله نحوه معاملات (آنلاین / سنتی)، حجم پورتفو، تخلف معاملاتی، مارجین کال شدن، عدم نقص مدارک و ... در امتیاز محاسبه شده، در نظر گرفته می‌شوند.
2- فعال سازی: با ورود به باشگاه و فعال سازی حساب کاربری، امتیاز فعال‌سازی به مشتری تعلق می‌گیرد.
3- امتیاز وفاداری: مشتریان قدیمی کارگزاری، در بدو فعال سازی، متناسب با میزان سال‌هایی که در کارگزاری بانک دی فعال بوده‌اند، امتیاز وفاداری کسب می‌کنند.
4- سال روز تولد: در سال روز تولد مشتری، هدیه به صورت امتیاز به حساب وی افزوده می‌گردد.
5- معرفی: مشتری می‌تواند سایرین را برای افتتاح حساب در کارگزاری بانک دی و عضویت در باشگاه، معرفی نماید و با اولین معامله آن فرد، امتیاز معرفی کسب نماید.
6- مسابقه: با برنده شدن در مسابقات، امتیاز به حساب مشتری منظور می‌گردد.
7- قرعه‌کشی: به صورت مناسبتی، بین مشتریان قرعه‌کشی انجام شده و امتیاز اعطا می‌گردد.

مسابقات باشگاه

با عضویت در باشگاه مشتریان کارگزاری بانک دی، می توانید در مسابقات کارگزاری شرکت کرده و برنده جایزه نفیس شویدورود به پنل کاربری

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان محیطی پویا و فعال جهت تعامل به مشتریان عزیز می باشد.ورود به پنل کاربری
ورود به پنل کاربری